محل تبلیغات شما

فردا هفته سوم کارآموزیم شروع میشه. فعلا خبری از رفتن به کیش نیست چون مامانم برگشت اصفهان. الان که دارم می‌نویسم هزار و یک دغدغه و نگرانی تو ذهنم هست

اینکه هنوز با پدرم صحبت نکردم و اگه یک ماه کارآموزیم تموم بشه و بخوان استخدامم کنن چه جوری با زبون نرم راضیش کنم. این فقط یکی از مشکلاتمه بعد از قیمت گرفتن و محاسبه هزینه‌های زندگی به این نتیجه رسیدم تقریبا خرج خوابگاه و خوراکم حدودا ماهی 1700در بهترین حالت ممکن میشه.

که من حداقل برای موندن باید درآمدی بالای 2 تومن داشته باشم که برای اول کار غیرممکنه ی جورایی. از طرفی خونه خواهرم حس موذب بودن هست و خوب میدونم تو شرایطی نیستن ک بتونم حساب کنم چندماه خونشون بمونم. حس میکنم ی جورایی خوششون نمیاد.هرچند ک خودشون میگن این طور نیست.

و خوب با این شرایط برای اوایل کار واقعا ب حمایت خونواده نیاز دارم و تقریبا میتونم بگم جز خودم نمیتونم روی کسی حساب کنم.اما خوب واقعا دلم نمیخواد برگردم اصفهان. خیلی ب خوندن ار‌شد فکر میکنم و حتی گاهی شب هام میخونم اما وقتی رو راست و بدون تعارف با خودم فکر میکنم ارشد هزینه بالایی داره و برای من کار الان اولویت بیشتری داره.

البته همه ی اینا در صورتیه ک شرکت بخواد منو ب عنوان نیرو نگه داره. از طرفی گغتن اگه نیرو نخوان معرفیم میکنن ب همکاران که اگ این اتفاق پیش بیاد و حمایت مالی نباشه احتمالش هست که صحبت کنم و برگردم اصفهان برم جایی فروشندگی چیزی یا دوباره فریلنسر و دور کاری با خودشون کار کنم و با پس‌انداز بعذ از عید برگردم. این کار ایذه آل من نیست اما چاره ای ندارم.

الان حدود یک ماهه تهرانم و خوب واقعا به خاطر خرج و هزینه خیلی نمیطلبه دوستام رو ببینم یا برم بعد عروسی دوستم خونشون چون هزینه ندارم کادو بخرم.یعنی هست ولی برای تنهایی زندگی کردن واقعا باید حساب هزارتومن رو کرد. 

یکی از چیزای مهمتری که با خودم عهد کردم درموردش این بود ک اگه تهران موندم با کسی رل نزنم (حالا انگار صف کشیدن واسم) ولی خوب واقعا از مذکرهایی ک از شرایطم خبر دارن و حالا اینجا نزدیکم هستن به شدت دوری میکنم.

همه ی اینارو نوشتم امااز محیط کارم ننوشتم. میتونم بگم سعی دارم با همکارام جور بشم و دوستشون دارم. شغلم هم دوست دارم و هر روز واسم چالش برانگیزتر از قبله. محیطی دوستانه و بدون نگاه جنسیتی و همین باعت میشه حس خوبی نسبت به محل کارم داشته باشم.

شاید تنها شغلیه ک منو آروم میکنه و خسته ام نمیکنه چون پر از اتفاقات جدیده و خوب میدونم به خاطر پیشرفت تکنولوژی باید همزمان باهاش جلو برم و این قشنگ ترش میکنه. 

یکی از خوبیای دیگه محل کارم میتونم به داشتن همکار همشهری خودم اشاره کنم که بسیار بهم آرامش میده و آرامش میگیرم نه به خاطر نژاد پرستی و اینا ولی واقعا حس میکنم آشنا دارم

دهات چند بخشی اصفهان

گلابی هستم جویای کار!

مرخصی در دوران قاعدگی

واقعا ,کنم ,ک ,کار ,حس ,میکنم ,و خوب ,به خاطر ,خونه خواهرم ,ی جورایی ,حس میکنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدارس نمونه دولتی متوسطه نظری لرستان