محل تبلیغات شما

من ادمی هستم که در حالی که خیلی دوست دارم توی کار و فعالیتم دیده بشم و متخصص محسوب بشم.ازین کار هم واهمه دارم.واقعیت اینه که این روزا معروف شدن راحت شده و خیلی جالبه اگه کمی دقت کنید و ریز بشید می بینید احمق ها دارن معروف میشن. یه سری افراد غیر متخصص.

اما چرا من میترسم دیده بشم؟تو کل زندگانیم همیشه فکر کردم و میکنم هرچی بدونم بازم هیچی نمیدونم.دیده شدن مسئولیت زیادی داره.

مدتیه برای کارم زیاد با خودم کلنجار میرم پیچ ام بیزینسی کنم اما خوب بعد پشیمون میشم.برعکس بقیه که راحت یه پیج زدن و فریلنسر شدن و یا اینفلوئنسر و راحت دارن کسب درامد میکنن و هر حرفی رو هم گاهی میزنن برای اینکه زندگیشون بگذره من ازین کار حس تنفر دارم.

چرا که وقتی تعداد زیادی فالور داری تو در قبال راست و دروغ صحبت هات نوشته هات.لایو هات و همه و همه ی محتوایی که تولید میکتی مسئولی.اما چند درصد این پیج ها دارن ین مسائل رو رعایت میکنن؟

چند درصشون واقعا متخصص هستن و 100 درصد توی یه کار خبره هستن.

من دل پری دارم از ادمای زیادی که با اعتماد به نفس کاذب ملت رو ساده لوح فرض میکنن و برای پول هر حرفی رو میزنن بی علم و تخصص ادعای تخصص دارن و پول به جیب میزنن

جوری که بعد از یک هفته قطعی اینترنت دارن پشت سرهم رگباری پست میزارنو اراجیف تحویل میدن و ناله میکنن که کسب و کارشون خوابیده و این ممکلت جای اونا نیست.که انگار ما خبر نداریم تا دو روز پیشم و یه هفته پیشم نونشون از ی و دغل بازی و دروغ به دست میومد.

نویمدم شخص خاصی نقد کنم یا انگشت اتهام سمت کسی بگیرم.چرا که تو همه زمینه ای ادمای خوب و بد هست و همین الانم کلی ادمای خوب تو این حوزه داریم اما چیزی که اذیت میکنه اینه که اون متخصص هام که حقشونه دیده نمیشن و گویا ببخشید خود مردم میخوان که یه عده ازشون سو استفاده کنند و از شنیدن دروغ لذت میبرن!

نطر شما چیه؟

دهات چند بخشی اصفهان

گلابی هستم جویای کار!

مرخصی در دوران قاعدگی

دارن ,یه ,دیده ,رو ,کار ,متخصص ,حرفی رو ,ادمای خوب ,و همه ,و دروغ ,هر حرفی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها